Registruotis Prisijungti

Apie projektą

Dokumentiniai filmai kuriami tam, kad juos žiūrėtų. Kad dėmesio vertus filmus pamatytų kuo daugiau žmonių festivalis „Nepatogus kinas“ pristato bendrakūrystės projektą NK-DOKU.

NK-DOKU – tai unikali žmogaus teisių dokumentinių filmų programa-bendrakūrystės projektas, edukaciniais tikslais laisvai prieinamas bendruomenėms – įgyvendinamas aktyviai bendradarbiaujant su projekto dalyviais. Šia platforma kviečiame naudotis bibliotekas, universitetus, studentų atstovybes, kino klubus ir kitus renginių organizatorius, turinčius patalpas ir filmų rodymui reikalingą techninę įrangą.

Virtualiame kataloge pasirinkę norimą rodyti filmą ir užpildę kino seanso rezervacijos formą, bendruomenių, organizacijų atstovai iš platformos galės legaliai parsisiųsti filmo kopiją, jo reklamines ir edukacines medžiagas, skirtas pasiruošti kino seansą lydinčioms veikloms ir komunikacijai apie planuojamą renginį.

 

Susisiekite: info@nkdoku.lt

Smalsu kaip projektas gyvuoja, kaip sekasi jo bendruomenės nariams, kokie žiūrimiausi filmai bei kokiais atsiliepimais dalinasi seansus surengusieji? Daugiau sužinokite kas pusmetį rengiamose apžvalgose čia.

Bendruomenės ir organizacijos (juridiniai ar fiziniai asmenys, institucijos) norinčios organizuoti kino seansus kviečiamos registruotis ir tapti oficialiais NK-DOKU projekto dalyviais. Projektas ir kino seansai – visada atviri ir nemokami.

Norint prisijungti prie projekto reikalinga užpildyti projekto dalyvio registracijos formą. Užpildžius – laukite patvirtinimo. Pasirinkite norimą rodyti filmą – projekto dalyviai gali ne tik naršyti NK-DOKU filmų kataloge, o ir rezervuoti norimus rodyti filmus. Kino seansą rezervuokite specialioje rezervacijos formoje – įrašykite kada ir kur planuojate rodyti filmą. Sutikę saugiai disponuoti gauta medžiaga iš platformos galėsite parsisiųsti filmo kopiją, kokybiškas filmo peržiūrą papildančias reklamines ir edukacines medžiagas.

Pasiruoškite kino seansui! Daugiau informacijos apie pasiruošimą kino seansui rasite skiltyje PATARIMAI.
Po kino seanso kviečiame užpildti trumpą ataskaitą, joje pasidalinti renginio nuotraukomis ir informacija kiek renginyje dalyvavo žiūrovų.

 

Kiekvienais metais filmų kataloge pristatoma nauja tematinė filmų programa. 2022 metų programos filmus vienijanti tema – žaidimai, o 2023 metų – kūrybiškumas. Programą sudaro 13 pilnametražiai ir 4 trumpametražiai filmai.

Bendrakūrystės projekto NK-DOKU organizatorius festivalis „Nepatogus kinas“ kuruoja specialią filmų programą, suteikia filmų rodymui reikalingas teises, filmų kopijas, jų reklamines bei edukacines medžiagas, o projekto dalyviai savarankiškai organizuoja nemokamus kino seansus – pasirūpina renginio sklaida, erdve bei techniniu išpildymu.

  • Projekto dalyviais gali tapti visoje Lietuvoje veikiančios bendruomenės, įstaigos ar organizacijos (juridiniai ar fiziniai asmenys, institucijos).
  • Projekto filmų seansai turi būti nemokami.
  • Kino seansų organizatoriai prisiima atsakomybę už filmo kopijos saugumą. Filmo kopiją ir jį lydinčias medžiagas jie gali parsisiųsti tik sutikę saugiai disponuoti gauta medžiaga.
NK-DOKU
Bendrakūrystės projektas

info@nkdoku.lt

Bendrakūrystės projekto NK-DOKU koordinatorė
Emilija Statinaitė

emilija@nepatoguskinas.lt
+370 (617) 44947

Festivalio „Nepatogus kinas“ koordinatorė
Judita Ragauskaitė

judita@nepatoguskinas.lt
+370 (648) 77281

Dizaino kūrėja
Miglė Ceinorytė
www.migleceinoryte.com

Animacijos kūrėjos
Emilemilija Studio
www.emilemilija.com