Registruotis Prisijungti

Apžvalgos

Jau beveik metus kviečiame bendruomenes kada tik panorėjus rengti kino seansus, diskutuoti žmogaus teisių klausimais ir žiūrėti kokybišką dokumentinį kiną platformoje NK-DOKU!

Per šį laiką NK-DOKU su studija MONOKLIS keliavo Trakų rajone, seansus taip pat rengė Skuodo Atviras Jaunimo Centras, Lentvario kultūros rūmai, „Užpalėnų krivūlės“, Dauparų bendruomenės ir daugelis kitų. Filmai tapo jaunimo vakarų ar stovyklų dalimis, būrė tiek moksleivius tiek vyresnio amžiaus žiūrovus.

Dažniausiai rodyti filmai: ilgametražis „Panų gauja“ ir trumpukas „Krepšinio karalienė“, abu atskleidžiantys pagrindinių veikėjų – moterų portretus bei neeilines jų gyvenimo aplinkybes.

Kelios mintys, kuriomis dalijosi seansų organizatoriai:

  • po „Tikresnė tikrovė“ seanso: vidutinis žiūrovų amžius buvo apie 40 metų. Filmas sukėlė diskusiją kas yra tikra, o kas – ne, ar VR realybė yra sprendimas visiems vienišiems žmonėms, kuriems taip galbūt lengviau bendrauti ir susirasti draugų.
  • po „Krepšinio karalienė“ seanso: šis filmas patiko visiems žiūrovams, girdėjome „jei man krepšinis patinka, tai buvo įdomu ir žiūrėti filmą“.
  • po „Vis arčiau“ seanso: viskas praėjo puikiai. Pritraukėme tris kartus didesnę auditoriją, nei organizuojant kitas veiklas!

Dėkojame visiems, jau esantiems NK-DOKU bendruomenės dalimi! O norinčius pradėti organizuoti seansus savo bendraminčiams – kviečiame registruotis.