Registruotis Prisijungti

Apžvalgos

Kiekviena prisijungianti organizacija mums yra svarbi bendrakūrystės partnerė, tad norime pasidalinti, kaip sekėsi platformos naudotojams rugsėjo – gruodžio mėnesiais bei kokie apibendrinus buvo visi NK-DOKU 2023 metai.

Seansus rudens – žiemos laiku rengė studija MONOKLIS, Anykščių naujų vėjų bendruomenė, Beepart Pilaitė, taip pat Ukmergės Vlado Šlaito viešoji biblioteka (Šventupės padalinys), Aukštaitijos profesinio rengimo centras, Šilagalio kultūros centras ir kiti.

Dažniausiai rodyti filmai šį kartą buvo apie išties rimtas asmenybę bei tapatybę formuojančias patirtis filmuose „Žaidimai šešėliuose“ ir „Vis arčiau“.

Kokius įspūdžius žiūrovams paliko 𝕗𝕚𝕝𝕞𝕒𝕚?

  • po filmo „Vis arčiau“: paaugliams jautriausios vietos buvo kai Keiras [filmo veikėjas] kapinėse ieškojo tėvo kapo, kai visi herojai verkė. Suaugusieji pabrėžė, kad filmas labai geras ir jautrus, vietomis graudinantis ir net norisi nusibraukti ašarą bei pamąstyti apie savo ir vaikų santykius.
  • po filmo „Magiškas V gyvenimas“: filmo tema – aktuali, o per aptarimą supratome, kad bet kokioje žemės dalyje problemos išties tos pačios kaip ir pas mus.
  • po filmo „Vis arčiau“: seansas praėjo puikiai! Nors mūsų buvo nedaug, galėjome labiau įsigilinti ir įsitraukti į filmą, apkalbėti smurto artimoje aplinkoje, baimės pasitraukti iš kenksmingų santykių, šeimos kūrimo ir atsakomybės priėmimo klausimus.

 

Kokie buvo NK-DOKU 𝕞𝕖𝕥𝕒𝕚?

  • Šiais metais filmus kartu žiūrėjome net 𝟱𝟲 𝗸𝗮𝗿𝘁𝘂𝘀! Tiek seansų surengė NK-DOKU bendruomenė visoje Lietuvoje
  • 𝟮𝟮 seansai vyko didžiuosiuose miestuose, o 𝟯𝟰 regionuose
  • Iš viso į šiuos seansus susirinko 𝟵𝟵𝟭 žiūrovas!
  • Šiais metais NK-DOKU bendruomenė paaugo iki 𝟭𝟱𝟰 𝗻𝗮𝗿𝗶𝘂̨

Ačiū, kad esate NK-DOKU bendruomenės dalimi!